Hakkımızda

Hakkımızda

Es-Tec Makina iklimlendirme sistemlerinde, alanında uzman olan üç mühendis tarafından 2021 yılında kurulmuştur. Endüstriyel klima santrallerinin projelendirmesi ,tasarımı ,imalatı, montajı ve montaj sonrası devreye alma konusunda 10 yılı aşkın süre gelen tecrübelerini birleştirerek, tekstil firmalarına hizmet vermeye başlamıştır.

Klima santrallerinin tasarımında enerji tasarrufu ilkesini benimseyerek rakiplerine oranla aksiyal fanlarda %20 enerji tasarrufu yapacağını taahhüt etmektedir. Tekstil fabrikaları iklimlendirilmesi, telef toplama üniteleri gibi sistemler konusunda uzman olan Es-tec makina bu sektöre yenilikler getirmek üzere yolculuğuna devam etmektedir.

Es-Tec makina teslim sonrası servis desteği ile müşterilerine hizmet vermektedir. Klima  sistemlerinin sağlam, verimliliği yüksek, yeniliğe açık, tasarruflu olması ve sağladığı işletme kolaylığı ile tercih edilen bir marka olmak en büyük hedefidir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı, proje öncesi, üretim sonrası sağlanan destek ve servis hizmeti Es-Tec Makina farklı kılan özelliklerdir.